logo firmy

Jaroslav Bečvář
Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla, čištění studní

383 321 154, 603 266 141, 603 872 549


Základní informace

Vrtané studny pro rodinné domy, chaty a zahrady

Po zkontaktování se s vámi domluvíme na návštěvě se zkušeným a mnoha vydařenými akcemi prověřeným proutkařem. Ten určí nejvhodnější místo, hloubku a vydatnost pramene. Na místě také prověříme dostupnost určeného místa. Proto můžeme garantovat provedení vrtu zdarma v případě nezdařilé akce či nedostatku vody. Sjednáme si termín provedení prací a způsob řešení potřebných povolení.

Pro účely individuálního zásobování doporučujeme vrtané studny o konečném průměru 125,140,160,mm to v návaznosti na vaše nároky na plánovaný zdroj a místní hydrogeologické podmínky.

Je důležité si uvědomit, že se jedná o zdroj vody - životně důležité suroviny, který bude sloužit celý život vám i vašim potomkům. Proto by se vám krátkozraká, okamžitá úspora na úkor kvality mohla v budoucnu vymstít.

Samotné vrtání, nejedná-li se o výjimečně komplikovanou akci z důvodů nesnadné dostupnosti či extrémě náročných podmínek, zpravidla provedeme v jednom dni.

Pro kompletní dokončení nabízíme osazení skruží, dodání a montáž čerpadla a instalatérské připojení.

Vrtané studny pro zásobování obcí, zemědělských a jiných hospodářských provozů

Vrtané studny pro větší odběry vody, doporučujeme provádět o větších průměrech a hloubkách, na základě geologického průzkumu dané oblasti. Vyplatí se časová i finanční investice do hydrogeologického průzkumu místními hydrogeologi.

Vše zamozřejmě zajistíme.

 

 

Kontakt

Řepice 121, 386 01 Strakonice

Tel.: 603 266 141, 603 872 549,   383 321 154
e-mail: studnybecvar@seznam.cz

Zadejte poptávku

Napište nám emailem Vaši poptávku, co nejdříve Vás budeme kontaktovat.

studnybecvar@seznam.cz

Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací