logo firmy

Jaroslav Bečvář
Vrtání studní, vrty pro tepelná čerpadla, čištění studní

383 321 154, 603 266 141, 603 872 549


Základní informace

Vrtané studny pro rodinné domy, chaty a zahrady

Po zkontaktování se s vámi domluvíme na návštěvě se zkušeným a mnoha vydařenými akcemi prověřeným proutkařem. Ten určí nejvhodnější místo, hloubku a vydatnost pramene. Na místě také prověříme dostupnost určeného místa. Proto můžeme garantovat provedení vrtu zdarma v případě nezdařilé akce či nedostatku vody. Sjednáme si termín provedení prací a způsob řešení potřebných povolení.

Pro účely individuálního zásobování doporučujeme vrtané studny o konečném průměru 140,160,200mm to v návaznosti na vaše nároky na plánovaný zdroj a místní hydrogeologické podmínky.

Je důležité si uvědomit, že se jedná o zdroj vody - životně důležité suroviny, který bude sloužit celý život vám i vašim potomkům. Proto by se vám krátkozraká, okamžitá úspora na úkor kvality mohla v budoucnu vymstít.

Samotné vrtání, nejedná-li se o výjimečně komplikovanou akci z důvodů nesnadné dostupnosti či extrémě náročných podmínek, zpravidla provedeme v jednom dni.

Pro kompletní dokončení nabízíme osazení skruží, dodání a montáž čerpadla a instalatérské připojení.

Vrtané studny pro zásobování obcí, zemědělských a jiných hospodářských provozů

Postup při realizaci kapacitně náročnějších vrtů se liší jednak v určení umístění vrtu, na kterém se ve větší míře podílí geolog, ale také v konstrukci vrtu samotného. Doporučujeme průměry pažení 140, 160, 200, 250 mm v úměrně větším vrtaném průměru.

Geolog určí požadavky pro zajištění kvality jímané vody a opatření, jimiž bude zabráněno ovlivnění případných okolních zdrojů.

Většinou je, vzhledem k požadovanému množství vody, zapotřebí dosáhnout hloubek větších než 30m, tudíž je k plánované akci nutné vyjádření krajského úřadu a ohlášení na báňský úřad (obojí zajistíme).

Po vyvrtání ověří geolog pomocí čerpacích zkoušek vydatnost a kvalitu zdroje.

 

Kontakt

Jaroslav Bečvář
Řepice 121, 386 01 Strakonice

Tel.: 603 266 141, 383 321 154
e-mail: studnybecvar@seznam.cz

Zadejte poptávku

Tento web používá soubory cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.Více informací